• افراد آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 775
  • بازدید دیروز : 1339
  • بازدید این هفته : 4280
  • بازدید این ماه : 10960
  • بازدید کل : 2048351
  • ورودی موتورهای جستجو : 16151
  • تعداد کل مطالب : 3208


عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

برگزاری هفته کودک ۹۸ با رنگ و بوی تئاتر
بازديد : iconدسته: دسته‌بندی نشده

مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت «هفته ملی کودک» بیش از ۴۰ نمایش محیطی در مناطق و مراکز مختلف تهران اجرا می‌کند.


 

روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون: روز شنبه (۱۳ مهر) دو تئاتر هفت خوان به کارگردانی میثم یوسفی و دامن خیال انگیز به کارگردانی بهناز مهدیخواه اجرا می‌شود. اجراهای تئاتری هفته کودک به شرح زیر اعلام شده است:

هفت خوان در سه اجرای مختلف در ساعت‌های ۹، ۱۰:۳۰ و ۱۷ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب

دامن خیال‌انگیز من از ساعت ۹ تا ۱۱ در بیمارستان قلب شهید رجایی اجرا 

یک‌شنبه ۱۴ مهر

خوزه کاری از گروه پنج هفت ساعت ۱۶ در محوطه پارک لاله، روبروی مرکز تئاتر کانون و در ساعت‌های ۹ و ۱۷ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون، هم‌زمان با اجرای خوزه کار دیگری با عنوان قیچی که دنبال کار می‌گشت اثر سعید زین‌العابدینی در مرکز آفرینش‌ها و گل باقالی به مدرسه می‌رود به کارگردانی بهناز مهدیخواه از ساعت ۱۰ تا ۱۱ پذیرای عموم علاقه‌مندان در سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر خواهد بود.

دوشنبه ۱۵ مهر 

زندگی در اعماق اقیانوس به کارگردانی زهرا مریدی با سه اجرای مجزا به استقبال کودکان علاقه‌مند به این هنر می‌رود. برپایی یک اجرا در شیفت بعدازظهر در محوطه پارک لاله، روبروی مرکز تئاتر کانون، یک اجرا در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون، یک اجرا در پارک پردیسان در زمره فعالیت‌های نمایشی زهرا مریدی در برنامه هفته ملی کودک در این روز است. ماهی رنگین کمان به کارگردانی امیرمحمد انصافی در دو شیف مختلف صبح و عصر به ترتیب در شیرخوارگاه و بیمارستان بهرامی اجرا خواهد شد و گل باقالی به مدرسه می‌رود ساعت‌های ۹ و ۱۰:۳۰ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون میزبان علاقه‌مندان است.

سه شنبه ۱۶ مهر

زندگی در اعماق اقیانوس در شیفت صبح ویژه کودکان در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون، در کنار اجرای عصر دو تئاتر «باقالی به مدرسه می‌رود در محوطه پارک لاله، روبروی مرکز تئاتر کانون و قیچی که دنبال کار می‌گشت در گنبد مینا از فعالیت‌های نمایشی این روز است.

چهارشنبه ۱۷ مهر

ماهی رنگین‌کمان در دو اجرای صبح در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون، مبارک و قالیچه پرنده با کارگردانی حامد زحمتکش در شیفت صبح مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون و زندگی در اعماق اقیانوس اجرا در عصر روز چهارشنبه در موزه سینما اجرا می شوند.

پنجشنبه ۱۸مهر

زندگی در اعماق اقیانوس و قیچی که دنبال کار می‌گشت در شیفت صبح در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب، هفت خوان به کارگردانی میثم یوسفی در شیفت بعدازظهر روبروی مرکز تئاتر کانون در پارک لاله، مبارک و قالیچه پرنده بعدازظهر در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون و مبارک و قالیچه پرنده و قیچی که دنبال کار می‌گشت و زندگی در اعماق اقیانوس همچنین در این روز در شیفت بعدازظهر در شیرخوارگاه و باغ کتاب فرصت اجرا دارند.

جمعه ۱۹ مهر

روز پایانی هفته ملی کودک با بیش از ۱۰ اجرا که بیش‌تر آن‌ها در پارک آب و آتش است همراه می‌شود. در این روز خوزه با چهار اجرا، مبارک و قالیچه پرنده با سه اجرا و هفت خوان با سه اجرا در عصر روز جمعه در پارک آب و آتش نمایش داده می‌شود و تئاتر «ماهی رنگین کمان» در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون اجرا خواهد شد. این نمایش‌های محیطی به صورت رایگان برای کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها در مکان‌های مختلف اجرا می‌شود.

برنامه‌های هفته ملی کودک در سال ۱۳۹۸ روزهای ۱۳ تا ۱۹ مهر در تهران و همزمان با روز جهانی کودک (۱۶ مهر) در سراسر کشور از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با مشارکت سازمان‌ها و نهادهای مختلف برگزار می‌شود.


iconادامه مطلب__(Comments are closed.,'kubrick')


Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY