• افراد آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 39
  • بازدید دیروز : 2073
  • بازدید این هفته : 6266
  • بازدید این ماه : 22373
  • بازدید کل : 2129874
  • ورودی موتورهای جستجو : 16899
  • تعداد کل مطالب : 3222


عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

گیشه در قرق یک انیمیشن و چهار کمدی
بازديد : iconدسته: اخبار

این هفته در میان ۵ فیلم پرفروش صدر گیشه چهار کمدی در کنار یک انیمیشن قرار گرفته‌اند.

ایرنا: هفته جاری بر خلاف این چند وقت سینما بار دیگر رونق نسبی به خود دید و آثار در حال اکران با فروش قابل توجهی رو به رو شدند.

هر چند ۵ فیلم صدر گیشه در مقایسه با هفته گذشته دست نخورده باقی ماندند اما همین فیلم‌ها هم در مقایسه با هفته گذشته با رشد قابل توجهی در فروش مواجه شدند.

پیشتازی مطرب در این میان همچنان ادامه دارد و سه فیلم کمدی دیگر در تعقیب مطرب هستند. انیمیشن بنیامین تنها نماینده این روزهای سینمای کودک نیز در مکان پنجم پرفروش ها چند هفته ای هست که به روال گذشته جا خوش کرده است.

اما در بررسی میزان فروش ۵ فیلم برتر هفته همچنان مطرب در صدر گیشه قرار دارد. این فیلم در دهمین هفته نمایش خود ۱ میلیارد و ۱۳۸ میلیون تومان فروخت و در رده نخست پرفروش‌های هفته باقی ماند.

این فیلم در مجموع ۱۰ هفته نمایش در ۱۶۷ سال سینما ۳۳ میلیارد و ۱۶۴ میلیون تومان فروخته است.

فیلم سینمایی مطرب داستان یک خواننده پیش از انقلاب (پرویز پرستویی) است که پس از وقوع انقلاب اسلامی از کار بی‌کار می‌شود و شرایط سختی را پشت سر می‌گذارد تا اینکه فرصتی پیش می‌آید تا در ترکیه کنسرتی اجرا کند و…

پرویز پرستویی در نقش ابراهیم، الناز شاکردوست در نقش زیبا، محسن کیایی در نقش فواد و مهران احمدی در نقش مارشال در مطرب بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی زیر نظر به کارگردانی مجید صالحی نیز در سومین هفته نمایش خود ۹۶۸ میلیون تومان فروخت و در رده دوم جدول پرفروش‌های هفتگی قرار گیرد.

این فیلم که تماشای آن برای افراد زیر ۱۵سال توصیه نشده و سینماهای حوزه هنری نیز از نمایش آن خودداری کرده‌اند در حال حاضر در ۱۵۳ سالن سینما در حال نمایش است.

زیر نظر در مجموع ۳ هفته نمایش ۴ میلیارد و ۲۵۸ میلیون تومان فروخته است.

در این فیلم بازیگرانی چون رضا عطاران، امیر جعفری، آزاده صمدی، مهران احمدی،  رضا پرستش، سروش جمشیدی، علیرضا استادی، امیر نوری، سیاوش مفیدی،  سیدعلی صالحی،  مصطفی راد، عباس جمشیدی فر و سامیه لک ایفای نقش کرده‌اند.

در خلاصه داستان زیر نظر آمده است: خانم ها! آقایان! مراقب باشید؛ همه جا «زیر نظر» است!

اما فیلم سینمایی جهان با من برقص! نخستین فیلم سینمایی بلند سروش صحت نیز در دومین هفته خود ۹۶۵ میلیون تومان فروخت  و در رده سوم پرفروش‌های این هفته قرار گرفت.

این فیلم در مجموع دو هفته نمایش در ۱۲۷ سالن سینما یک میلیارد و ۶۰۱ میلیون تومان فروخته است.

علی مصفا، جواد عزتی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، سیاوش چراغی‌پور، کاظم سیاحی، مهراب قاسم‌خانی، رامین صدیقی، بهار کاتوزی، پاوان افسر، شیوا بلوچی، مهیار پوربابایی، بهروز توکلی بازیگران‌ جهان با من برقص! هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: دوستان جهانگیز برای آخرین تولد او دورهم جمع شده‌اند. این موقعیت موجب می‌شود آن‌ها درباره زندگی و خودشان فکر کنند.

چشم و گوش بسته نیز این هفته ۴۰۸ میلیون تومان فروخته تا این فیلم نیز در دهمین هفته در رده چهارم جدول پرفروش‌های قرار گیرد.

این فیلم در مجموع  10 هفته نمایش در ۱۰۵ سالن سینما ۱۰ میلیارد و ۴۱۵ میلیون تومان فروخته است.

امین حیایی، بهرام افشاری، آناهیتا درگاهی، مسعود کرامتی، لیندا کیانی، پوریا پورسرخ،  مانی حقیقی و محمدرضا صولتی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

این فیلم روایت مردی است که توسط یک زن تبهکار کُشته می‌شود و دو غریبه را به جرم قتل بازداشت می‌کنند. یکی صحنه قتل را ندیده چون نابیناست، آن یکی هم فقط صحنه را دیده چون ناشنواست! آنها یک صبح تا غروب فرصت دارند که از این مهلکه جان سالم به در ببرند…

فیلم انیمیشن سینمایی بنیامین نیز در دهمین هفته نمایش خود توانست در جمع ۵ فیلم پرفروش باقی بماند و ۳۱۴ میلیون تومان فروش کند.

این فیلم انیمیشن در مجموع ۱۰ هفته اکران در ۱۵۰ سالن سینما در مجموع ۳ میلیارد و ۶۶۵ میلیون تومان فروخته است.

در خلاصه داستان انیمیشن سینمایی بنیامین آمده است: خرابکاری‌ آشر، دوست بامزه اما دست و پا چلفتی بنیامین باعث اسارت مادر بنیامین توسط سربازان پادشاه می‌شود. بنیامین تصمیم می‌گیرد برای نجات مادرش به سفری پرخطر برود و این سرآغازی است برای ماجراهای پرفراز و نشیب بنیامین و آشر…

گویندگان این انیمیشن هنرمندانی چون چنگیز جلیلوند، ناصر طهماسب، اکبر منانی، سعید مظفری، مریم شیرزاد، تینا هاشمی و آرزو آفری هستند.


iconادامه مطلب__(Comments are closed.,'kubrick')


Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY