• افراد آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 349
  • بازدید دیروز : 252
  • بازدید این هفته : 5530
  • بازدید این ماه : 14379
  • بازدید کل : 2017957
  • ورودی موتورهای جستجو : 15730
  • تعداد کل مطالب : 3202


عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

فراخوان پویش کتاب‌خوانی «بانک امید»
بازديد : iconدسته: اخبار

فراخوان پویش کتابخوانی «بانک امید» منتشر شد.

به گزارش ایسنا، در معرفی این پویش که توسط انتشارات تلاوت آرامش راه‌اندازی شده، آمده است: 

«درد، علاوه بر دارو، به امید هم نیاز داد. به امیدی که شاید از نگاه مادرانه پرستاری یا لبخند پدرانه پزشکی منتشر می‌شود، می‌آید و می‌آید و می‌آید تا برسد به جریان درد جاری در رگ‌های بیماری و پخش بشود در تمام سلول‌های خسته و بی‌طاقتش روی تخت بیمارستان. فکرش را بکن! فکرش را بکن که همه این امیدها را جمع کنند توی یک بانک و هر بیماری که دلش تنگ شد برای زندگی یا هوای کوچه و خیابان بارانی به سرش افتاد، دست ببرد و از آن بانک امید، کمی روحیه و انگیزه وام بگیرد، بدون ضامن و معرف. بدون آنکه اشک توی چشم‌هایش جمع شود و حسرت، قاب نگاهش را بارانی کند… .

خیلی خوب می‌شود مگرنه؟! خیلی خوبتر می‌شود اگر همه ما حسابی در آن بانک امید باز کنیم و هرچه امید و زندگی می‌توانیم را با صدایمان کنار بگذاریم تا هر بیماری که دلش تنگ شد برای زندگی، یا هوای کوچه و خیابان بارانی به سرش افتاد، دست ببرد و… اصلاً هم خیلی راحت است، هر قطعه برگزیده از کتاب خوبی که می‌شناسید را بخوانید و صدایتان را به «بانک امید» بسپارید.


 اگر کتابی در نظر ندارید، ما اینجا، لیستی از کتاب‌های خوب را به شما معرفی می‌کنیم، قطعه‌ای از انتخاب‌تان را بخوانید و صدایتان را به شناسه ما @Telavat_Aramesh در همه پیام‌رسان‌ها، ارسال کنید.


 تعداد حساب، محدودیتی ندارد و شما می‌توانید هر تعداد فایل صوتی که می‌خواهید برای بانک امید بفرستید. بانک امید، در اختیار همه بیمارانی که در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و حتی خانه، بستری یا قرنطینه هستند، قرار می‌گیرد و صدای شما گرمابخش دوره درمان آن‌ها می‌شود.


iconادامه مطلب__(Comments are closed.,'kubrick')


Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY