• افراد آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 33
  • بازدید دیروز : 223
  • بازدید این هفته : 1655
  • بازدید این ماه : 7322
  • بازدید کل : 1868499
  • ورودی موتورهای جستجو : 13057
  • تعداد کل مطالب : 3158


عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

معرفی فیلم‌های نامزدشده سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر
بازديد : iconدسته: سینما

دبیر سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر در مراسمی برخط فیلم‌های نامزدشده بخش‌های مختلف این جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا، سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد صبح امروز سه شنبه (۷ بهمن) ضمن رونمایی از پوستر این دوره از جشنواره، اسامی آثار بلند سینمایی نامزد شده در بخش سودای سیمرغ و آثار نامزد شده در بخش فیلم کوتاه و مستند سی ونهمین جشنواره فیلم فجر را اعلام کرد.

وی در ابتدا با تقدیم جشنواره سی و نهم به شهدای مدافع سلامت از خانم حاجی آقائی شهرستانی مادر شهید دکتر منوچهر حاجی آقائی شهرستانی از شهدای مدافع سلامت برای رونمایی از پوستر این دوره دعوت کرد و پوستر این دوره رونمایی شد. در ادامه نامزدهای بخش‌های مختلف اعلام شدند.

داوران فیلم‌های سینمایی خانم ساره بیات و آقایان محمد احسانی، مرتضی پورصمدی، بهرام توکلی، نیما جاویدی، سیدجمال ساداتیان و مصطفی کیایی پس از بازبینی ۵۷ فیلم سینمایی، ۱۶ فیلم در رشته‌های مختلف را برای نامزدی در بخش سودای سیمرغ به شرح زیر اعلام کردند.

فیلم های بخش بلند داستانی سودای سیمرغ

۱. ابلق، کارگردان: نرگس آبیار، تهیه‌کننده: محمدحسین قاسمی

۲. بی همه چیز، کارگردان: محسن قرایی، تهیه‌کننده:  جواد نوروزبیگی

۳. تک‌تیرانداز، کارگردان: علی غفاری  ، تهیه‌کننده: ابراهیم اصغری

۴. تی تی، کارگردان: آیدا پناهنده، تهیه‌کننده:  آیدا پناهنده

۵. خط فرضی، کارگردان: فرنوش صمدی، تهیه‌کننده:  علی مصفا

۶. رُمانتیسم عماد و طوبا، کارگردان: کاوه صباغ‌زاده، تهیه‌کننده: مهدی صباغ‌زاده

۷. روزی روزگاری، آبادان، کارگردان: حمیدرضا آذرنگ، تهیه‌کنندگان: علی اوجی، عبداله اسکندری

۸. روشن، کارگردان: سیدروح‌اله حجازی، تهیه‌کننده: سیدروح‌اله حجازی

۹. زالاوا، کارگردان: ارسلان امیری، تهیه‌کنندگان: سمیرا برادری و روح‌اله برادری

۱۰. ستارهبازی، کارگردان: هاتف علیمردانی، تهیه‌کننده: علی سرتیپی

۱۱. شیشلیک، کارگردان: محمدحسین مهدویان، تهیه‌کننده:  محمدرضا منصوری

۱۲. گیج‌گاه، کارگردان: عادل تبریزی، تهیه‌کننده: میرولی‌اله مدنی

۱۳. مامان، کارگردان: آرش انیسی، تهیه‌کننده: مجید برزگر

۱۴. مصلحت، کارگردان: حسین دارابی، تهیه‌کننده: محمدرضا شفاه

۱۵. منصور، کارگردان: سیاوش سرمدی، تهیه‌کننده: جلیل شعبانی

۱۶. یدو، کارگردان: مهدی جعفری، تهیه‌کننده: محمدرضا مصباح

داوران فیلم‌های مستند بلند و کوتاه داستانی سعید پوراسماعیلی، امیر توده روستا، محمدعلی فارسی، محمد کارت و سام کلانتری پس از بازبینی ۳۱ فیلم مستند بلند (بالای ۷۰ دقیقه) و ۳۸ فیلم کوتاه (۳ تا ۱۵ دقیقه) نامزدهای این دو بخش را به شرح ذیل بر اساس حروف الفبا اعلام کردند.

فیلم‌های نامزدشده در بخش کوتاه داستانی
۱. جلد– کارگردان: احسان معجونی- تهیه‌کننده: سپیده نوروزی

۲. شاهد– کارگردان: علی عسگری- تهیه‌کنندگان: فرانسوا موریسه، لورا ژومل، خورشید عالمی

۳. گوشت تلخ– کارگردان:  فرید حاجی، تهیه‌کنندگان:  فرید حاجی ،‌ انجمن سینمای جوانان ایران

۴. ماسک – کارگردان: نوا رضوانی، تهیه‌کننده: نوا رضوانی

۵. ناهید– کارگردان: صمد علیزاده، تهیه‌کننده:  رضا نصرتی حبیبی

۶. وضعیت اورژانسی– کارگردان: مریم اسمی‌خانی، تهیه‌کننده: وحید حسن‌زاده

فیلم‌های نامزدشده در بخش مستند بلند

۱. ایساتیس، کارگردان: علیرضا دهقان، تهیه‌کننده:علیرضا دهقان، راحیل صحرایی، تهیه شده در موسسه فرهنگی هنری مزرعه فیلم

۲- خانه، کارگردان:  افسانه سالاری، تهیه‌کنندگان:  جویل مرنان، افسانه سالاری، تهیه شده در کالکتیو داکمانیاکس، سینما ایزاینکامپلیت

۳. رویاهای خالکوبی شده، کارگردان: مهد ی گنجی، تهیه‌کننده:  بهزاد توکلی

۴. کودتای ۵۳، کارگردان: تقی امیرانی، تهیه‌کنندگان:  تقی امیرانی،‌ تهیه شده در امیرانی مدیا

۵. هجده هزار پا، کارگردان: مهدی شامحمدی، تهیه‌کننده:  مهدی شامحمدی، تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، گروه مستند بنیاد روایت فتح

سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۹۹ همزمان با چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دبیری سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد برگزار خواهدشد.


iconادامه مطلب



__(Comments are closed.,'kubrick')


Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY