• افراد آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 24
  • بازدید دیروز : 193
  • بازدید این هفته : 6413
  • بازدید این ماه : 20421
  • بازدید کل : 2127316
  • ورودی موتورهای جستجو : 16878
  • تعداد کل مطالب : 3222


عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

ابتکار جالب موزه اورسی در فرانسه
بازديد : iconدسته: دسته‌بندی نشده

موزه اورسی که از آن به عنوان خواهر موزه لوور نام برده می شود اخیرا برای معرفی آثار هنری خود همچنین ساده تر کردن دسترسی علاقه مندان به آن ها دست به ابتکار جالبی زده است. 

مهر: در ابتکار این موزه که با هدف معرفی هویت تابلوها و آثار هنری صورت گرفته است، از برخی شخصیت های هنری خواسته شده است که طی چند دقیقه به معرفی آثار موجود این موزه پردازند. به طور مثال “عبدالملک”، یک خواننده رپ و در عین حال کارگردان یا “مالیس دو کرانگال”، رمان نویس فرانسه برخی تابلوها را طی چند دقیقه معرفی و نظر شخصی خود در مورد آن ها را ابراز داشته اند که این فیلم های کوتاه روی شبکه یوتیوب قرار گرفته است.

تا کنون ۸ سری از این فیلم ها با عنوان یک اثر و یک نگاه در یوتیوب منتشر شده است. هر ویدئوی جدید روزهای سه شنبه روی سایت این موزه سپس یوتیوب و فیس بوک قرار می گیرد. در ویدئوهای جدید تلاش شده است نظرات شخصیت های ادبی و فلسفی و علمی در مورد تابلوها ارائه شود. هر یک از این هنرمندان تابلوی مورد نظر خود را از بین آثار منتخب معرفی و مورد ارزیابی قرار می دهند.

این ابتکار موزه اورسی امکان می دهد تا ضمن معرفی آثار درب های این موزه به روی هنرمندان حوزه های دیگر گشورده شود و این امر به جلب توجه بیش تر علاقه مندان به آثار این موزه کمک خواهد کرد.

نمایشگاه “گنجینه های فرعون” در پاریس

“نمایشگاه توتاخامون” یا “گنجینه فرعون” در صدر پر بازدید ترین نمایشگاه های پاریس قرار گرفت. بر اساس آمار منتشره از سوی برگزار کنندگان این نمایشگاه که در یکی از سالن های “پارک ویلت” در پاریس بر پا می باشد، از ۲۳ ماه مارس تا کنون بیش از یک میلیون و ۳۷۱ هزار بلیط به فروش رفته است.

پیش تر در سال ۱۹۶۷ نمایشگاهی در خصوص توتانخامون در “پتی پاله” (شانزه لیزه) برپا شده بود که طی شش ماه برپایی آن بیش از یک میلیون و ۲۴۰ هزار نفر از آن دیدن کرده بودند. در حالی که تنها ۵ ماه از نمایشگاه امسال بیش نگذشته است، رکورد بازدیدهای موجود از نمایشگاه های پاریس شکسته شد، این در حالی است که قرار است این نمایشگاه تا ۲۸ سپتامبر به کار خود ادامه دهد.

در این نمایشگاه ۱۵۰ قطعه از اشیایی که در مقبره توتانخامون، فرعون مصر در سال ۱۹۲۲ کشف شده و در موزه قاهره نگهداری می شود، ارائه شده است. همچنین برخی از آثار این نمایشگاه از موزه لوور به امانت گرفته شده است. 


iconادامه مطلب__(Comments are closed.,'kubrick')


Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY