• افراد آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 595
  • بازدید دیروز : 2195
  • بازدید این هفته : 10290
  • بازدید این ماه : 19114
  • بازدید کل : 2057866
  • ورودی موتورهای جستجو : 16213
  • تعداد کل مطالب : 3208


عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

تغییر آخرین داستان آقای وحشت به خاطر ویروس کرونا
بازديد : iconدسته: شعر و داستان

استیون کینگ، نویسنده ژانر وحشت آمرکایی

استیون کینگ نویسنده مشهور آمریکایی و خالق داستان‌های ژانر وحشت درباره چاپ آخرین رمانش و تاثیر ویروس کرونا بر داستان این کتاب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از هافینگتون پست، استیون کینگ نویسنده مشهور آمریکایی و خالق داستان‌های ژانر وحشت درباره چاپ آخرین رمانش و تاثیر ویروس کرونا بر داستان این کتاب خبر داد.

کینگ در مصاحبه با رادیو ملی آمریکا درباره تاثیر ویروس کرونا بر آخرین رمانش صحبت کرد و گفت: این کتاب که قرار است در سال ۲۰۲۱ منتشر شود، به خاطر شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان تغییرات اساسی داشته است.

کینگ در این مصاحبه گفت: من فکر کردم که اگر قرار است که این کتاب در سال آینده منتشر شود کسی نمی‌گوید که در زمان نوشتن این رمان چه اتفاقاتی روی زمین افتاده است. پس سعی کردم بخش‌هایی از داستان را تغییر دهم.

به گفته نویسنده آمریکایی در آخرین رمانش شخصیت‌های داستان سوار کشتی می‌شوند ولی کینگ مجبور می‌شود آن را تغییر دهد چون امسال به خاطر ویروس کرونا تمام سفرهای دریایی و هوایی لغو شده است.

کینگ گفت: وقتی به شرایط امسال نگاه کردم که همه پروازها و سفرها لغو شده است مجبور شدم شروع داستان را از سال ۲۰۱۹ قرار دهم که وضعیت کاملاً عادی بود. پیش از این کینگ در پیامی توئیتری گفته بود خوانندگانش احساس می‌کنند وضعیت کشورهای جهان شبیه رمان ترسناک ایستادگی شده است.

رمان ایستادگی داستانی ترسناک فانتزی پسارستاخیزی است که در سال ۱۹۸۷ منتشر شد. در این داستان همه مردم جهان گرفتار ویروسی مرگبار می‌شوند. این ویروس مرگبار در آزمایشگاه های بیولوژیکی آمریکا ساخته شده که جمعیت دنیا را به کام مرگ می‌برد.


iconادامه مطلب__(Comments are closed.,'kubrick')


Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY