• افراد آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 34
  • بازدید دیروز : 290
  • بازدید این هفته : 3920
  • بازدید این ماه : 11460
  • بازدید کل : 2158411
  • ورودی موتورهای جستجو : 17339
  • تعداد کل مطالب : 3238


عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

نمایشگاه آنلاین شیشه‌گران در حال و هوای کرونا و قرنطینه
بازديد : iconدسته: هنر های تجسمی

بهزاد شیشه‌گران نمایشگاه نقاشی مجازی با عنوان کرونا برگزار می‌کند. این نمایشگاه از عصر روز دوشنبه (اول اردیبهشت‌ماه) آغاز می‌شود و تا حدود ۱۵ روز نیز ادامه دارد. 

البته این نخستین نمایشگاه مجازی این هنرمند نقاش نیست و او پیش‌تر نیز بارها آثارش را به همین شیوه در دنیای مجازی به نمایش گذاشته بود. در همین راستا شیشه‌گران در گفت‌وگویی با ایسنا، درباره علت برگزاری این نمایشگاه توضیح می‌دهد: در قرنطینه در شرایط نامطمئن و بی‌ثبات و بحرانی در این روزهای کرونایی این سوال را برای خود یافته‌ام که زندگی هنری من بی‌ حرفه‌ام به چه کار می‌آید؟ هنر با دل آدمی با درون آدم‌ها پیوند دارد و من افتخارم در این است که نیم قرن با این دل پیوند دارم.


او می‌گوید: امروز همه در انزوا با محدودیت‌های بسیار زندگی می‌کنیم. همه درد می‌کشیم و همه در دل یکدیگر غریبیم. هنری که نسبت به زندگی و پیرامون خود و حافظه مشترک و همگانی مردم روزگار خود بی‌اعتنا باشد، بی‌شک خنثی است، لذا از این تنگناها استفاده کردم و در قرنطینه و انزوای خودخواسته به عنوان یک فرصت مهم نمایشگاه نقاشی را تدارک دیده‌ام که متأثر از فضایی است که در آن زندگی می‌کنیم و حال درصدد هستم این نمایشگاه را در شبکه‌های اجتماعی یا هر رسانه دیگر که چند سالی است در آن‌ها فعالم و آثارم را به نمایش می‌گذارم با مخاطبین خود به اشتراک بگذارم تا شاید ادای دینی باشد به کادر درمانی فداکار کشورمان و هموطنانی که متأسفانه در بین ما نیستند.

نمایشگاه مجازی نقاشی‌های بهزاد شیشه‌گران از ساعت ۴ عصر روز دوشنبه (اول اردیبهشت‌ماه) در صفحه‌های این هنرمند در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، فیسبوک و تلگرام آغاز می‌شود و برای مدت حدودا ۱۵ روز، هر روز یک اثر هنری به نمایش گذاشته می‌شود. 


 


iconادامه مطلب__(Comments are closed.,'kubrick')


Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY