• افراد آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 10
  • بازدید دیروز : 2195
  • بازدید این هفته : 4079
  • بازدید این ماه : 11457
  • بازدید کل : 2157949
  • ورودی موتورهای جستجو : 17326
  • تعداد کل مطالب : 3238


عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

تجربه شغل فروش کتاب در این کتابفروشی شهر لندن
بازديد : iconدسته: اخبار

در این کتابفروشی واقع در شمال غرب شهر کتاب‌های نو و دست‌دوم عرضه می‌شود و مشتری‌ها می‌توانند به طور همزمان یک کتاب را در دو شکل نو و دست‌دوم مشاهده کنند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ایندین‌اکسپرس، اگر دلتان می‌خواهد یک روز شغل کتابفروشی را تجربه کنید و با هیجان‌های خاص این شغل آشنا شوید، بهتر است سری به کتابفروشی آفساید بوکس در شهر لندن بزنید. در این کتابفروشی واقع در شمال غرب شهر کتاب‌های نو و دست‌دوم عرضه می‌شود و مشتری‌ها می‌توانند به طور همزمان یک کتاب را در دو شکل نو و دست‌دوم مشاهده کنند.

البته گزینه دسترسی همزمان به یک کتاب با قیمت‌های متفاوت یکی از نکات جالب توجه این کتابفروشی به مالکیت «مارک نسفلد» است ولی چیزی که باعث شهرت این کتابفروشی شده است تجربه فروش کتاب در این مکان است. نسفلد به مشتری‌ها اجازه می‌دهد یک روز کامل در کنارش به فروش کتاب بپردازند.

نسفلد ۵۸ ساله شغل کتابفروشی را از شهر مادرید اسپانیا شروع کرده و حالا همراه همسرش کتابفروشی شهر لندن را اداره می‌کنند و از شغل خود راضی هستند. آنها می‌گویند دوست دارند این رضایت را به مشتری‌ها و علاقمندان به کتاب نیز منتقل کنند. آنها به خاطر علاقه‌ای که به ورزش فوتبال دارند نام کتابفروشی خود را آفساید انتخاب کرده‌اند.

نسفلد درباره این روش کتابفروشی می‌گوید هر روز آدم‌های متفاوت با فرهنگ‌های متفاوت اینجا می‌آیند و دوست دارند کتاب‌های متفاوتی را به آنها پیشنهاد کنیم. تجربه فروشندگی با مشتری‌ها به ما اجازه داده است که این مهم را انجام دهیم و بتوانیم هر روز مشتری‌های جدیدی را نیز کسب کنیم.

البته این کتابفروشی اولین جایی نبود که تجربه فروشندگی برای مشتری‌ها را در کشور انگلیس اجرا کرده است. شکسپیر و شرکا در پاریس یکی از کتابفروشی‌های مشهور کشور فرانسه است که از نویسندگان برای پیشنهاد به مشتری‌ها استفاده می‌کند. این کتابفروشی پاریسی در برنامه معمول خود از نویسندگان مشهور برای حضور در محل کتابفروشی دعوت می‌کند که همین مسئله جذابیت خاصی برای مشتری‌ها ایجاد کرده است.


iconادامه مطلب__(Comments are closed.,'kubrick')


Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY