اسکورسیزی در تلاش برای نجات «قاتلان ماه کامل»
بازديد : iconدسته: سینما

اسکورسیزی، کارگردان سینما

کمپانی پارامونت برای ساخت پروژه  سینمایی مارتین اسکورسیزی با هزینه بیش از ۲۰۰ میلیون دلار. خواستار مشارکت تهیه‌کنندگان دیگری شد.

به گزارش ایسنا به نقل از وال استریت ژورنال، نمایندگان اسکورسیزی در حال مذاکره با کمپانی‌های نتفلیکس و اپل و همچنین MGM و یونیورسال برای مشارکت در تهیه‌کنندگی و توزیع درام جنایی «قاتلان ماه کامل» هستند.

گفته می‌شود بودجه ساخت این فیلم با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و رابرت دنیرو بالغ بر ۲۰۰ میلیون دلار برآورد شده و کمپانی پارامونت که تهیه‌کننده اصلی این پروژه سینمایی است با توجه به رکود اقتصادی سینما به سبب شیوع ویروس کرونا به دنبال شراکت در ساخت فیلم است.

این دومین‌باری است که فیلم‌های اسکورسیزی به دلیل بودجه بالا از توان کمپانی اصلی خارج می‌شود.

داستان فیلم «قاتلان ماه کامل» درباره مجموعه قتل‌هایی است که در دهه ۱۹۲۰ میلادی در اوکلاهاما روی داد؛ زمانی که سرخپوستان منطقه اوسیج در زیرزمین‌های خود نفت کشف کردند و سپس تک به تک کشته شدند. وقتی آمار قتل‌ها زیاد شد، اف‌بی‌آی که تازه تاسیس شده بود، پرونده را در دست گرفت و یکی از هولناک‌ترین جنایت‌های سازمان‌یافته تاریخ آمریکا افشا شد.

«اریک راث» نویسنده برنده اسکار فیلم‌های «فارست گامپ» و «مورد عجیب بنجامین باتن»، نگارش فیلمنامه اقتباسی «قاتلان ماه کامل» را بر اساس رمان نوشته «دیوید گرن» بر عهده دارد. 

«رابرت دنیرو» و «لئوناردو دی کاپریو» دو بازیگری هست که حضورشان در فیلم «قاتلان ماه کامل» قطعی شده است. 

«دنیرو» پیش‌تر در فیلم‌های «راننده تاکسی»، «رفقای خوب»، «گاو خشمگین» و «مرد ایرلندی» با اسکورسیزی همکاری کرده است.  او برای بازی در قسمت دوم فیلم «پدرخوانده» ساخته «فرانسیس فورد کاپولا» برنده اسکار نقش مکمل مرد شد و برای بازی در فیلم «گاو خشمگین» از اسکورسیزی اسکار نقش اصلی را دریافت کرد.

«دی‌کاپریو» نیز در ششمین همکاری خود با «اسکورسیزی» پس از فیلم‌های «دار و دسته نیویورکی‌ها»، «هوانورد»، «رفتگان»، «جزیره شاتر» و «گرگ وال‌استریت» قرار است در این فیلم نقش‌آفرینی کند. 


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY