تعلیق اجرای یک نمایش در پی ابهام در سلامت یک بازیگر
بازديد : iconدسته: تئاتر

اجرای نمایش «فقط چهل روزه بودم» به کارگردانی مسعود طیبی که از هفته گذشته در تالار سایه تئاتر شهر به صحنه رفته، با تصمیم گروه اجرایی و موافقت مدیر مجموعه تئاتر به حالت تعلیق درآمد.

به گزارش ایسنا به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاترشهر،  اجرای نمایش «فقط چهل روزه بودم» به نویسندگی مسعود هاشمی نژاد و کارگردانی مسعود طیبی با تصمیم گروه اجرایی و موافقت مدیر مجموعه تئاتر شهر به حالت تعلیق در آمد.

گروه اجرایی نمایش «فقط چهل روزه بودم» با بیان اینکه مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر پیش از آغاز و حین اجرای این اثر نمایشی در تالار سایه همکاری های مستمری با گروه اجرایی برای رعایت حداکثری شیوه نامه های بهداشتی داشتند ، اعلام کرده:« برای حصول اطمینان از سلامتی یکی از بازیگران این اثر نمایشی پس از انجام آزمایشات لازم، فعلا تصمیم گرفتیم تا اجرای این اثر نمایشی را به حالت تعلیق دربیاوریم. این در حالی است که طبق هماهنگی های انجام گرفته با مدیریت مجموعه تئاتر شهر، نحوه ادامه اجرای نمایش از طریق واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاترشهر اطلاع رسانی خواهد شد.»

مسعود طیبی کارگردان نمایش «فقط چهل روزه بودم» با قدردانی از استقبال قابل توجه مخاطبان از اجراهای این اثر نمایشی طی روزهای گذشته تاکید کرد: آنچه برای توقف موقت اجرای این اثر نمایشی پیش آمده در نهایت تعامل و همکاری با مدیریت مجموعه تئاتر شهر با تصمیم گروه اجرایی نمایش صورت گرفته است. چرا که  با آغاز اجراهای این اثر نمایشی در تالار سایه تمامی کارکنان مجموعه تئاتر شهر بر اساس شیوه نامه اجرایی و بهداشتی بازگشایی تالارهای نمایشی پیرو دستور العمل ابلاغی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ستاد ملی مقابله با کرونا با گروه های اجرایی همکاری داشتند و ما مشکلی در این زمینه نداشتیم.

مدیریت مجموعه تئاتر شهر نیز چندی پیش با انتشار شیوه نامه اجرایی و بهداشتی بازگشایی تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر پیرو دستور العمل ابلاغی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از انتشار اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با کرونا ، هرگونه اجرای عمومی آثار نمایشی در این مجموعه با حضور تماشاگران و هنرمندان را منوط به اجرای دقیق این شیوه نامه دانست.

 این شیوه نامه مبتنی بر چند فصل تنظیم شده که طی آن ضمن بیان جزییاتی از پروتکل های بهداشتی موارد مربوط به حضور تماشاگران – هنرمندان – کارکنان و سایر مراجعه کنندگان به واحدهای مختلف ، نحوه برنامه ریزی اجراهای کنونی و نمایش های آینده تالارهای مختلف تئاتر شهر، شرایط پذیرش مخاطبان برای تماشای آثار نمایشی و پیش بینی برای ارائه خدمات مناسب تر مورد توجه قرار گرفته است.


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY