ثریا قاسمی: دیگر اصراری برای حضور در عرصه بازیگری ندارم
بازديد : iconدسته: سینما

قاسمی درباره فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر می‌توان گفت که هم هستم و هم نیستم، به این معنی که اگر کار خوبی باشد و نقش را دوست داشته باشم بازی می کنم، اما دیگر اصراری هم بر مداومت و حضور همیشگی در عرصه بازیگری ندارم. 

وی در همین راستا ادامه داد: مثل همه دوستان و همکاران بازیگرم، من هم طبیعتا طی ماه های گذشته تحت تاثیر بیماری کرونا بوده ام، پیشنهادات مثل قبل نیست، البته خوشبختانه همچنان پیشنهاد بازی دارم و سعی می کنم از میان آنها بهترین را انتخاب کنم.

بازیگر فیلم سینمایی «ویلایی ها» درباره نحوه انتخاب نقش برای بازی در آثار سینمایی و تلویزیونی اضافه کرد: واقعیت امر بلند یا کوتاه بودن فیلم، کم یا زیاد بودن نقش برای من اهمیتی ندارد، سعی می کنم خودم را در یک نقش و به بهترین شکل ممکن ارائه دهم، این تنها چیزی است که برای انتخاب اثر به آن فکر می کنم. 

بازیگر برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر درباره وضعیت جسمانی خود طی ماه های گذشته اظهار کرد: زنده ام و زندگی می کنم، انتظار خاصی هم از زندگی ندارم، طی ماه های گذشته مثل تمامی مردم سعی بر رعایت نکات بهداشتی را داشتم، بالاخره من تافته جدا بافته از مردم نیستم، سعی می کنم در کنار مردم و با مردم زندگی کنم و نکات بهداشتی و پروتکلها را تا آنجا که امکان دارد رعایت می کنم. 

قاسمی با اشاره به تعطیلی سینماها به دلیل شیوع موج تازه بیماری کرونا خاطرنشان کرد: واقعیت امر کرونا مشکلی جهانی است، به ایران ختم نمی شود، پس اگر مشکلی هست و چالشی ایجاد شده فقط مختص به ما نخواهد بود، در این ایام همه باید تا آنجا که ممکن است رعایت کنیم تا هرچه سریعتر این بیماری از بین برود. 


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY