جشنواره جهانی فیلم فجر امسال چقدر آب خورد؟
بازديد : iconدسته: دسته‌بندی نشده

در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، بودجه و جزییات هزینه‌های انجام شده در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر منتشر شد. 

خبرآنلاین: اطلاعات مشروح هزینه‌های انجام شده در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر که اردیبهشت ۹۸ به دبیری سیدرضا میرکریمی برگزار شد، در ۳۳ بند تنظیم و منتشر شده است.

بر اساس این جدول منتشر شده، جمع کل هزینه‌های امسال جشنواره جهانی فیلم فجر، حدود ۹ و نیم میلیارد تومان بوده است (۹۵/۰۹۵/۹۱۰/۹۱۳ ریال).

دبیر، مشاوران و مدیران جشنواره که ۳۹ نفر بوده‌اند، برای ۸ ماه کار، نزدیک به ۸۲۰ میلیون تومان دریافت کرده‌اند (۸/۱۷۹/۹۰۰/۰۰۰).

بابت اجاره پردیس سینمایی چارسو، سینما فلسطین و …، بیش از ۴۱۰ میلیون تومان پرداخت شده است (۴/۱۶۱/۱۱۹/۴۰۰ ریال).

هزینه جوایز برندگان در مراسم اختتامیه و تهیه تندیس برای آنان، کمی بیش از ۲۰۰ میلیون تومان بوده است (۲/۰۱۲/۴۳۶/۳۰۰ ریال).

۲۴۲ نفری که عوامل اجرایی و تشریفاتی جشنواره بوده‌اند، برای ۲ ماه فعالیت، جمعا نزدیک به یک میلیارد تومان دریافت کرده‌اند (۹/۹۹۱/۸۳۳/۴۵۱ ریال).

هیئت‌های داوری و استادان ورک شاب‌های جشنواره هم که ۴۹ نفر بوده‌اند، برای ۱۰ روز کار، بیش از ۶۲ میلیون تومان دستمزد گرفته‌اند (۶۲۸/۳۰۰/۰۰۰ ریال).


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY