دعوت نشدن به منزله خروج شورایعالی تهیه‌کنندگان از خانه سینما
بازديد : iconدسته: دسته‌بندی نشده

شورایعالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران طی نامه‌ای سرگشاده دعوت نشدن به مجمع عمومی خانه سینما را به منزله خروج شورایعالی از  خانه سینما دانستند.

شورایعالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران: این شورا طی نامه‌ای سرگشاده به هیات مدیره خانه سینما، ضمن اعتراض به دعوت نشدن به مجمع عمومی، اعلام کرد، دعوت نشدن به  منزله خروج شورایعالی از  خانه سینما است.

متن نامه سرگشاده بشرح زیر است :

«با سلام

با توجه به دعوت نشدن شورایعالی تهیه‌کنندگان به مجمع عمومی خانه سینما در مورخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ لازم است توجه آن هیات مدیره محترم را به نکات ذیل جلب نماییم:

۱ـ  دعوت نشدن از هرکدام از اصناف حاضر در خانه سینما برای حضور در مجمع عمومی عادی یا فوق العاده خانه سینما تخلفی آشکار از اساسنامه خانه سینما است. بدیهی است هیات مدیره در خصوص چنین تخلفی آشکار از اساسنامه خانه سینما می‌بایست پاسخگوی مجمع عمومی خانه سینما باشد.

۲- شنیده‌ها و شواهد حاکی است عدم دعوت به مجمع عمومی صرفا شامل تهیه کنندگان سینما نبوده و این تخلف با دعوت نشدن از تعدادی دیگر از اصناف حاضر در خانه سینما مکرر شده و مسئولیت آن هیات مدیره را در قبال مجمع عمومی مضاعف کرده است.

۳- با توجه به نقش تاریخی صنف تهیه‌کنندگان در شکل‌گیری خانه سینما و همراهی با آن در بزنگاه‌های تاریخی در سی سال گذشته حذف تهیه‌کنندگان از مجمع عمومی اشتباهی غیرقابل بخشش است و با توجه به فرصت اندک باقی مانده برای جبران آن این شورا فرصتی چهل و هشت ساعته به آن هیات مدیره محترم می‌دهد تا تصمیم نهایی خود را در دعوت یا عدم دعوت از اصناف تهیه‌کنندگی سینما به مجمع عمومی بگیرد. در غیر این صورت دعوت نشدن معنایی جز خروج شورای عالی تهیه کنندگان از خانه سینما ندارد.

شورایعالی تهیه کنندگان سینما»


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY