رمان «فردریک بکمن» پرفروش شد
بازديد : iconدسته: اخبار

«فردریک بکمن» نویسنده سوئدی و خالق رمان «مردی به نام اوه» با دیگر رمان خود به رتبه نخست فهرست پرفروش‌های داستانی نشریه نیویورک‌تایمز راه‌ یافت.

به گزارش ایسنا، فهرست هفتگی جدید رمان‌های پرفروش نیویورک‌تایمز با حضور سه اثر که برای نخستین‌بار در این فهرست قرار گرفته‌اند، منتشر شد.

رمان «مردم مشوش» اثر «فردریک بکمن» در صدر فهرست رمان‌های جلد سخت پرفروش نیویورک‌تایمز قرار گرفته است. در خلاصه این رمان آمده است: «یک سارق بانک‌ شکست‌خورده گروهی از افراد را در یک آپارتمان گروگان می‌گیرد.»

«مردی به نام اوه»، «شهر خرس»، «مادربزرگ سلام رساند و گفت متاسف است»، «بریت ماری این‌جا بود» و «هر روز صبح راه خانه دورتر و دورتر می‌شود» از جمله آثار این نویسنده هستند که به زبان فارسی ترجمه و منتشر شده‌اند.

«سایه‌ها در مرگ» نوشته «جی.دی. راب» دیگر اثر جدید این فهرست است که در رتبه دوم قرار گرفته است. این رمان پنجاه و یکمین جلد از سری داستان‌های «در مرگ» این نویسنده به شمار می‌رود.

رمان «یکی پس از دیگری» نوشته «روث ویر» نیز در جایگاه سوم دیده می‌شود. رمان «تمام شیاطین این‌جا هستند» نوشته «لوئیس پنی» و رمان «نیمه درحال محوشدن» اثر «بریت بنت» هم به ترتیب در رتبه‌های چهارم و پنجم رمان‌های پرفروش جلد سخت این نشریه قرار دارند.


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY