مسعود کیمیایی: این تئاتر سکوت نمی‌کند
بازديد : iconدسته: تئاتر

مسعود کیمیایی که برای تماشای تئاتر “سه‌شنبه‌های لعنتی” در تئاتر شهر حضور داشت،گفت: درود به تئاتر که همین طور مقتدرانه ساکت ننشسته و به راه خود ادامه می‌دهد. این تئاتر سکوت نمی کند و مهم تر از همه خود فریاد می زند پس من بار دیگر به همه شما عزیزانی که در تئاتر حضور دارید درود می‌فرستم.

به گزارش ایسنا، طبق گزارش رسیده، محمد مهدی خاتمی نویسنده و کارگردان نمایش «سه شنبه‌های لعنتی» شامگاه ۲۷ بهمن ماه پس از پایان اجرای اول این اثر نمایشی با قدردانی از حضور مسعود کیمیایی و نسرین مقانلو در این اجرا گفت: من با فیلم‌های استاد مسعود کیمیایی زندگی کردم و باید بگویم که هم سن «قیصر» استاد هستم. من هیچ وقت فکر نمی کردم زمانی برسد در اجرای نمایشی که من کارگردان آن هستم مرد بزرگ سینمای ایران عالیجناب مسعود کیمیایی  مهمان ویژه آن باشد. به هر صورت لازم می دانم هم از ایشان و هم از خانم مقانلو به جهت حضورشان قدردانی کنم.

وی در پایان صحبتهای خود از آوینا کاویانی سرمایه گذار و محسن زارع اشکذری تهیه کننده نمایش قدردانی کرد.

مسعود کیمیایی کارگردان پیشکسوت سینمای ایران هم با حضور در صحنه و امضای تابلوی یادبود نمایش خطاب به تماشاگران  بیان کرد: مدتی است که پا درد دارم اما چون از این نمایش زیاد شنیده بودم تلاش کردم با همه ترافیک تهران و دشواری های رفت و آمد به تئاتر شهر بیایم  و حالا می بینم که ارزش داشت در کار حضور داشته باشم و از تماشای آن لذت ببرم. پس درود به تئاتر که همین طور مقتدرانه ساکت ننشسته و به راه خود ادامه می دهد. این تئاتر سکوت نمی کند و مهم تر از همه خود فریاد می زند پس من بار دیگر به همه شما عزیزانی که در تئاتر حضور دارید درود می فرستم.

نسرین مقانلو نیز پس از صحبت‌های کیمیایی گفت: هر هنرمندی از تئاتر شروع کرد ماندگار شده و خود را در جامعه هنری نشان داد. من که امروز جزوی از خانواده هنر هستم، از تئاتر کارم را آغاز کردم و امروز هرآنچه در تصویر از من بر جای مانده به جهت حضور در تئاتر و همکاری با بزرگانی چون مسعود کیمیایی بود و هست.

همچنین طبق اعلام روابط عمومی تئاتر شهر، نمایش‌های «بچه»، «سه شنبه های لعنتی» و « الویرا۲۰۲۰» از روز یکشنبه ۲۷ بهمن اجراهای خود را در تالار چهارسو ، تالار سایه و کارگاه نمایش تئاتر شهر آغاز کردند.

نمایش «بچه» به کارگردانی افسانه ماهیان ، نمایش «سه شنبه های لعنتی» به کارگردانی محمد مهدی خاتمی و نمایش «الویرا۲۰۲۰» به کارگردانی بابک کریمی از روز یکشنبه بیست وهفتم بهمن ماه با حضور تعدادی از هنرمندان و مخاطبات اجراهای خود را در تالار چهارسو و تالار سایه تئاتر شهر آغاز کردند.

نمایش «بچه» به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی افسانه ماهیان ساعت ۱۹:۳۰ به مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۵ هزار تومان اجرای خود را در تالار چهارسو آغاز کرد. در این نمایش فاطمه معتمد آریا، سعید چنگیزیان، شیوا فلاحی به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «سهشنبههای لعنتی» به نویسندگی و کارگردانی محمد مهدی خاتمی نیز با حضور هنرمندانی چون مسعود کیمیایی و نسرین مقانلو در تالار سایه روی صحنه رفت.

در این نمایش که ساعت ۱۹:۴۵ به مدت زمان ۶۵ دقیقه ، قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان میزبان علاقه مندان است، محسن افشار، مانلی حسین پور، سروش طاهری، شهرام مسعودی، اتابک نادری، نسرین نکیسا به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «الویرا۲۰۲۰» نوشته بریژیت ژاک ، کارگردانی بابک کریمی و بازی بابک کریمی، مهدخت مولایی، آریا تقی پوریان، علیرضا مجیدی هم اجرای خود را در کارگاه نمایش تئاتر شهر آغاز کرد. این نمایش از تاریخ یاد شده ساعت ۱۸به مدت زمان ۶۰ و قیمت بلیت ۲۵ هزار تومان پذیرای مخاطبان است.


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY