واکنش کریستوفر نولان به میزان فروش فیلم جدیدش
بازديد : iconدسته: سینما

تسنیم نوشت:‌میزان فروش ۳۵۰ میلیون دلاری فیلم «تنت» در دو ماه اکرانش و دوران همه‌گیری کرونا، کریستوفر نولان کارگردان این فیلم را راضی کرده است.

فیلم تنت به کارگردانی نولان بعد از بازگشایی سینماها وارد گود اکران شد. این فیلم که با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری ساخته شده بود، توسط کمپانی سینمایی برادران وارنر تولید و راهی اکران شد. این فیلم در طی دو ماه فروشش توانست مجموعاً ۳۵۰ میلیون دلار فروش داشته باشد.

البته این میزان بدون در نظر گرفتن سهم سینماها است و امکان دارد که اگر فروش فیلم بیشتر از این نشود (که با توجه به فروش دو ماهه فیلم و همینطور خیزش مجدد کرونا بعید نیست) برادران وارنر نه تنها به سود نرسند که ضرر هم بکنند. 

ورایتی می‌نویسند که تحلیل‌گران گیشه می‌گویند که برادران وارنر در نهایت ۱۰۰ میلیون دلار ضرر می‌کند اگرچه که کارشناسان وارنر معتقدند که این ضرر نهایتاً ۵۰ میلیون دلار بیشتر نخواهد بود.

نولان نیز به تازگی در مصاحبه‌ای با نشریه لس آنجلس تایمز گفته است که از میزان فروش فیلمش در شرایط کرونایی راضی است. البته باید در نظر داشت که مهم‌ترین سینماهای فروش در آمریکا مانند لس آنجلس و نیویورک بسته بودند که در کاهش فروش فیلم بدون شک اثر داشتند. 

نولان در مصاحبه خود گفته است که امکان دارد تحلیل‌گران رسانه‌ها درباره میزان فروش و سود فیلم نتیجه‌گیری درستی ارائه ندهند. 


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY