چهار نسل هنر معاصر ایران در گالری مژده
بازديد : iconدسته: اخبار

مدیر گالری مژده در خصوص برپایی نمایشگاه «آخرین اتفاق ۹۹» در گالری مژده گفت: ۶۸ کار متنوع از ۴۶ هنرمند منتخب از چهار نسل هنر مدرن و معاصر ایران به نمایش درآمده است تا آثار جمعی از بزرگان همنشین جوانان شوند.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، مژده طباطبایی، مدیر گالری مژده در خصوص برپایی نمایشگاه آخرین اتفاق ۹۹ گفت: سال ۹۹ سال بسیار سخت و جانکاهی برای همه مردم از جمله جامعه هنری و تجسمی بود، خیلی از عزیزان مان داغ دار شدند و زندگی همه دچار اختلال شدید شد. هنرمندان تجسمی نیز با مشکلات عدیده روبرو بودند و هستند و کرونا ضربه ها و آسیب بزرگ به این بخش هنر وارد کرد، ما خواستیم به میزان توان و امکانات مان با برپایی یک نمایشگاه پایان سال که در زمره رویدادهای مرسوم گالری مژده است، به حمایت از هنر و هنرمند بپردازیم و امیدواریم با فروش مناسب به این اتمسفر سخت، انرژی مثبت بفرستیم.

نمایشگاه «آخرین اتفاق ۹۹» در گالری مژده/ عکس از سیامک زمردی مطلق

او درباره انتخاب هنرمندان و آثار این نمایشگاه گفت: بدیهی ست در چنین نمایشگاه هایی دست‌چینی از آثار هنرمندان و مجموعه دارانی که با گالری کار می کنند ارائه شود، امسال با توجه به تعطیلات پیاپی و گسترده نتوانستیم چندان چهره‌ های جوان و نو آمده را معرفی کنیم اما از اندک فرصت ها مانند همین نمایشگاه نهایت بهره را برده ایم و علاوه بر نخبگان هنری و جوانان تثبیت شده، نام های تازه هم به علاقمندان پیشنهاد شده است که اتفاقا مورد توجه قرار گرفته اند.

نمایشگاه «آخرین اتفاق ۹۹» در گالری مژده/عکس از سیامک زمردی مطلق

در این رویداد به مدت دو هفته آثاری از مهدی سحابی، فریده لاشایی، فرامرز پیلارام، صادق تبریزی، جعفر روحبخش، محمد احصایی،منوچهر نیازی، بهمن بروجنی، قاسم حاجی زاده، ناصر اویسی،حسینعلی ذابحی،جلال شباهنگی، آرمان استپانیان، سعید احمدزاده، میترا ارباب سلجوقی، محمد بزرگی، مجید کورنگ بهشتی، جواد بیاد ، سمیه چهارتکاب ، بابک حقی، بهرام حنفی، علی خالق ، کامبیز خدابنده، امیر حسین دلبری، محسن رزاقی، سیامک زمردی، علیرضا سعادتمند ، رویا شامحمدی، اوژن شیر اوژن، الهام عظیمی، رضا عظیمیان، محمد فدایی، محمد هادی فدوی، مهرداد فلاح، علی قاسمی، احد قدیری ، محسن کرمی، مرتضی متقی، رامین جمشیدی، نصرت الله مسلمیان، کامران مشک زاد، جلال الدین مشمولی، الناز موسوی، مرتضی یزدانی، کیارش یعقوبی،طبیب آرام، آناهیتا ذابحی و … روی دیوار گالری مژده است.

نمایشگاه «آخرین اتفاق ۹۹» در گالری مژده/عکس از سیامک زمردی مطلق

در روز افتتاح این رویداد آثاری از ناصر اویسی، منوچهر نیازی، قاسم حاجی زاده، کامبیز خدابنده،محسن رزاقی، جواد بیاد و چهار کار احد قدیری به فروش رسید.

نمایشگاه آخرین اتفاق ۹۹ تا ۱۵ اسفند برپاست و علاقمندان می‌توانند با رعایت قوانین بهداشتی‌ از این کارها به نشانی سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، کوچه هجدهم شرقی، پلاک ۲۷ دیدن کنند.


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY