«کلینتون»، رمان معمایی می‌نویسد
بازديد : iconدسته: ادبیات

«هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه اسبق آمریکا در همکاری با نویسنده معروف کانادایی، یک رمان معمایی و هیجانی با موضوع سیاست بین‌الملل می‌نویسد.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه کابینه دولت باراک اوباما، با همکاری لوییس پنی رمان‌نویس معروف کانادایی، یک کتاب مهیج و معمایی با موضوع سیاست بین‌الملل منتشر می‌کند.

این کتاب که State of Terror نام دارد، داستان یک وزیر امور خارجه زن را روایت می کند که در کابینه رقیب سیاسیش مشغول به کار شده و سعی می‌کند از راز موج به راه افتاده از حملات تروریستی، پرده بردارد.   

کلینتون که پیش‌تر نیز کار پنی و دیگر معمایی‌نویسان را تحسین کرده بود، دیروز (سه شنبه ۵ اسفند) با انتشار بیانیه‌ای گفت: نوشتن یک داستان هیجانی با لوییس رویایی بود که به واقعیت تبدیل شد.  من تمام کتابها و شخصیت‌هایی که وی خلق کرده را دوست دارم و از دوستی با او لذت می برم. حالا در این پروژه تجربیاتمان را روی هم گذاشته‌ایم تا بتوانیم دنیای پیچیده دیپلماسی و خیانت را در قاب داستان به تصویر بکشیم. همه چیز آنطور که در ظاهر به نظر می‌رسد، نیست.

State of Terror اکتبر آینده (مهر- آبان ۹۹) به پیشخان کتابفروشی‌ها خواهد آمد.

این اولین بار نیست که کلینتون دست به قلم می شود؛ وی در سال ۲۰۱۴ برای انتشار کتاب خاطرات خود با عنوان انتخاب‌های سخت، با انتشارات سایمون و شوستر آمریکا یک قرارداد به ارزش ۱۴ میلیون دلار امضا کرد و در سال ۲۰۱۷ یک کتاب خاطرات دیگر با عنوان چه اتفاقی افتاد؟ را منتشر کرد؛ در عرض یک هفته، ۳۰۰ هزار نسخه از این کتاب به فروش رسید.

هیلاری کلینتون دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ این کشور مقابل دونالد ترامپ شکست خورد و بعد از آن به یکی از چهره‌های منتقد این سیاستمدار جمهوری‌خواه تبدیل شد.


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY