دوستان شلمانی! کجا دعوتیم؟
بازديد : iconدسته: دسته‌بندی نشده


گالری شلمان

دعوت کرده ­اند برای بازدید از نمایشگاه گروهی، نقاشی و پرفورمنس با عنوان زن دیروز، زن امروز، در گالری شلمان بسیار عالی! ممنون که می­خواهند در این سکوت دل­مرده یا بگو هیاهوی بسیار برای هیچ، صدایی باشند و شنیده شوند. پس باز هم ممنون. اما نشانی نمایشگاه کجاست؟

جزئیات در ادامه مطلب :

گالری شلمان! فرضشان حتما بر این است که همه باید نشانی این گالری را بدانند و انگار این تنها گالری شهر است که طی سال­ها  صدها نمایشگاه در آن برگزار شده و جماعت نمایشگاه رو باید  نشانی­اش را حفظ باشند. آن هم در شهر دنگالی مثل تهران که حتی ساکنان بومی­اش در آن گم و گور می­شوند. آن هم در شرایطی که ذهن مردم چنان آشفته است که گاهی نشانی خانه خودشان هم یادشان می­رود.

اصلاً بگو گالری شلمان در میدان آزادی است چسبیده به برج آزادی که به روایتی از بالای جو دیده می­شود با این حال خیلی از بچه­های همین تهران بارها از این و آن پرسیده­اند از کدام سمت باید بروم «آزادی» اما در پوستر نمایشگاه و در کادری کوچک نشانی هست ! پوستری که تصویر کوچک آن در متن دعوت­نامه فکس شده آمده و آنقدر کوچک که باید با تلسکوپ بگردی تا پیدا کنی. خیلی مشکل بود به جای آن همه حرفی که درباره  نمایشگاه هست، دو کلمه هم نشانی را تایپ می­کردند؟

به هر حال نشانی شلمان اینجاست : خیابان میرداماد – نرسیده به شریعتی – رودبار جنوبی – کوچه کاووسی پلاک ۲۷


کمپین کتابخانه خوبiconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY