اوج هیجان جشنواره با «ابلق» و «تک‌تیرانداز»
بازديد : iconدسته: سینما

سومین روز سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر در کاخ جشنواره با دو فیلم «ابلق» و «تک‌تیرانداز» میزبان اهالی رسانه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، امروز و در سومین روز از برگزاری سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر فیلم ابلق ساخته نرگس آبیار ساعت ۱۴ و تک‌تیرانداز به کارگردانی علی غفاری در ساعت ۱۷ برای اهالی رسانه اکران خواهند شد.

جلسات نقد و بررسی و پرسش و پاسخ اهالی رسانه‌ها با عوامل ودست‌اندرکاران این دو فیلم به محض پایان اکران آثار سینمایی به ترتیب در ساعت‌های ۱۶ و ۲۰ در برج میلاد برگزار خواهد شد.

ابلق جدیدترین ساخته نرگس آبیار که حجم بیشتر آن در تهران ضبط شد، با نام قبلی بی‌وقتی، اردیبهشت امسال و در سکوت کامل خبری جلوی دوربین رفت. فیلمی که گفته می‌شود علی‌رغم تم زنانه و همیشگی سینمای آبیار، با تمام ساخته‌های او متفاوت است و بازیگران آن، نقش‌آفرینی‌های جانانه‌ای داشته‌اند که تا اندازه‌های دریافت سیمرغ پیش می‌روند.

در این فیلم به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی هنرمندانی چون بهرام رادان، الناز شاکردوست، مهران احمدی، هوتن شکیبا و گلاره عباسی ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی تک‌تیرانداز تنها نماینده سینمای دفع مقدس در جشنواره امسال نیز به کارگردانی علی غفاری و تهیه‌کنندگی ابراهیم اصغری ساخته شده است.

کامبیز دیرباز، عبدالرضا نصاری، علیرضا کمالی و امیررضا دلاوری بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

تک‌تیرانداز، برشی کوتاه از حضور حماسی عبدالرسول زرین است که بهترین تک‌تیرانداز دوران دفاع مقدس را در قالب یک داستان جذاب و اکشن روایت می‌کند.

فیلم به تاثیر و حضور شهید رسول زرین در عقیم کردن و ناکام گذاشتن عملیات‌های دشمن در جریان جنگ تحمیلی می‌پردازد. تک‌تیرانداز با نام قبلی شکار شکارچی مجوز گرفت. شنیده‌ها حاکی از نقش‌آفرینی ویژه و چشمگیر دیرباز در این فیلم است تا وی در قامت یکی از مدعیان سیمرغ جشنواره امسال قرار بگیرد.

سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۹۹ همزمان با چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دبیری سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد برگزار است.


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY