بسته‌های اجباری کتابفروشی لس‌آنجلسی در ایام قرنطینه
بازديد : iconدسته: اخبار

مشتری‌ها با بسته‌هایی جلوی در خانه‌شان روبرو می‌شوند و تقریباً رضایت خود را محتواهای آنها اعلام می‌کنند. در بسته‌های کتاب‌هایی قرار داده می‌شود و مشتری‌ها بعد از مطالعه مبالغ آن را به صورت آنلاین پرداخت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از foxla، آخرین کتابفروشی یکی از فروشگاه‌های قدیمی و معتبر کتاب در جنوب شهر لس‌آنجلس در دوره شیوع ویروس کرونا و قرنطینه مجبور شده بیش از یک سوم از نیروها و کارمندانش را به مرخصی اجباری بفرستد ولی برای اینکه به حیات خود ادامه دهد طرح‌هایی نیز در ایام تعطیلی اجرا می‌کند. از جمله این طرح‌ها تهیه بسته‌های سفارش مخصوص مشتری‌های ثابت است.

بسته‌های کتاب پیشنهادی این کتابفروشی که بارها نامش در لیست زیباترین و خلاق‌ترین کتابفروشی‌های جهان آورده شده است، بر اساس سلیقه و طبع مشتری‌های ثابت خود است.

مشتری‌ها با بسته‌هایی جلوی در خانه‌شان روبرو می‌شوند و تقریباً رضایت خود را  محتواهای آنها اعلام می‌کنند. در بسته‌های کتاب‌هایی قرار داده می‌شود و مشتری‌ها بعد از مطالعه مبالغ آن را به صورت آنلاین پرداخت می‌کنند.

مسئولان این کتابفروشی می‌گویند در دو هفته گذشته که این طرح را شروع کرده‌اند بیشتر مشتری‌ها از آن راضی بوده و تعداد کمی کتاب‌ها مرجوعی شده است.

بسیاری از کتابفروشی‌های آمریکا و اروپا به خاطر شیوع ویروس کرونا در معرض تعطیلی قرار گرفته‌اند و بسیاری نیز سعی می‌کنند با روش‌های خلاقانه خودشان را در بازار کتاب سرپا نگه دارند.


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY