تماشای آثار «ون‌گوگ» از خودرو
بازديد : iconدسته: هنر های تجسمی

با برگزاری نمایشگاهی خلاقانه، علاقه‌مندان به آثار «ون‌گوگ» این فرصت را پیدا کردند تا با رعایت فاصله اجتماعی در یک نمایشگاه هنری حضور پیدا کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از نشنال، درحالی که مسوولان گالری‌ها و موزه‌های سراسر جهان به دنبال روشی برای بقا در شرایط کرونایی هستند، گردانندگان یک نمایشگاه در کانادا این امکان را برای بازدیدکنندگان فراهم کردند تا آثار ون‌گوگ را از داخل خودروهایشان تماشا کنند.

چندی پیش گردانندگان این نمایشگاه از برنامه خود برگزاری نمایشگاهی این چنین خبر داده بودند. فعالیت این نمایشگاه در «تورنتو» واقع در کانادا از روز جمعه آغاز شده است.

فضای این نمایشگاه شامل دو بخش است: بخشی با کف علامت‌گذاری‌شده که مختص کسانی است که ترجیح می‌دهند خارج از خودرو در فضای نمایشگاه حضور داشته باشند و بخشی دیگر برای افرادی که مایلند هنگام ماشین سواری از نمایشگاه دیدن کنند.

بازدید از این نمایشگاه برای افرادی که نسبت به ابتلا به ویروس کرونا نگرانند تجربه ایمن و مطمئن را فراهم می‌کند.

در هر نوبت ۱۰ خودرو می‌توانند وارد نمایشگاه شوند و بازدید ۳۵ دقیقه‌ای از نورپردازی آثار ون‌گوگ را که با پخش موسیقی همراه است تجربه کنند.

یکی از مسوولان این نمایشگاه معتقد است با وجود استقبال از این ایده، برگزاری نمایشگاه با این روش راه‌حلی موقتی برای شرایط کنونی خواهد بود.


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY