جایزه «ترانه‌ تهران» فراخوان داد
بازديد : iconدسته: اخبار

فراخوان ارسال اثر برای جایزه‌ «ترانه‌ تهران» منتشر شد.

به گزارش ایسنا بر اساس این فراخوان، جایزه‌ «ترانه‌ تهران» با هدف فراهم‌سازی بستری برای رشد و شکوفایی استعدادهای تازه‌نفس ترانه‌سرایی، همین‌طور بهانه‌ای برای بیشتر گفتن و شنیدن از تهران، توسط انجمنِ مردم‌نهادِ فعالانِ فرهنگیِ تهران و با همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار می‌شود.

بخشِ رقابتیِ این جایزه دو شاخه‌ ویژه‌ تهران و شاخه‌ آزاد دارد. آثار ارسالی در شاخه‌ ویژه‌ تهران باید با موضوع تاریخ، فرهنگ، زیبایی‌ها و معضلات شهر تهران و یا امیدبخشی و نگاه مثبت به آینده‌ این شهر باشد. در شاخه‌ آزاد نیز امکان ارسال ترانه با موضوع آزاد وجود دارد.

این جایزه از ترانه‌سرایان دعوت کرده است تا آثار خود را در این دو شاخه به دبیرخانه‌ جایزه ارسال کنند.

شرایط ارسال آثار:
– هر ترانه‌سرا می‌تواند حداکثر دو اثر در هر شاخه ارسال کند.
– ترانه‌های هر شاخه باید در قالب فایلی مجزا و در فرمت نرم‌افزار Word ارسال شوند.
– ترانه‌های ارسالی باید با فونت B Mitra و سایز ۱۴ تایپ شده‌ باشند.
– درج نام و نام‌خانوادگی و شماره‌ تماس در هر فایل ضروری است.
– با توجه به این‌که آثار برگزیده آهنگسازی و اجرا خواهند شد، آثار ارسالی باید در چارچوب قوانین و شرایط عرفی و فرهنگی جامعه باشد.
– آثار ارسالی هر فرد باید در قالب یک ایمیل به نشانی tehranaward@gmail.com ارسال شود.

بنا بر اعلام، مهلت ارسال آثار تا ۳۱ تیر ۱۴۰۰ است و برگزیدگان در مراسمی هم‌زمان با «هفته‌ تهران» در مهر ۱۴۰۰ معرفی خواهند شد. آثار برگزیده‌ نهایی علاوه‌بر دریافت تندیس جایزه، توسط آهنگسازان و خوانندگان اجرا و منتشر خواهد شد. همچنین تمام آثار نامزدشده در قالب کتاب به چاپ خواهد رسید.

علاقه‌مندان می‌توانند اطلاعات بیشتر در خصوص مراحل انتخاب و داوری آثار را از صفحه‌ tehranlyricsaward در اینستاگرام دریافت کنند.


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY