جوایز «تونی» هم آنلاین شد
بازديد : iconدسته: اخبار

هفتادوچهارمین دوره اهدای جوایز «تونی» به بهترین‌های دنیای تئاتر که پیش‌تر به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاده بود، پائیز امسال به صورت مجازی برگزار می‌شود.


ایرنا نوشت: متولیان برگزاری مراسم تونی دیروز (جمعه) اعلام کردند جوایز تونی ۲۰۲۰ پائیز امسال به صورت دیجیتال برگزار می‌شود. زمان و پلتفرم برگزاری این مراسم به زودی اعلام خواهد شد.

هفتادوچهارمین دوره اهدای جوایز تونی که معادل اسکار دنیای تئاتر در نظر گرفته می‌شود، قرار بود هفتم ژوئن (۱۸ خرداد ۹۹) به صورت حضوری در تالار موسیقی رادیو سیتی نیویورک برگزار شود اما تعطیلی برادوی برگزاری این مراسم را غیرممکن کرد. تئاترهای برادوی در پی شیوع ویروس کرونا در جهان، از ۱۲ مارس (۲۲ اسفند ۹۸) تعطیل شد و گروه تجاری برادوی لیگ اعلام کرد این پایتخت تئاتر جهان تا ژانویه ۲۰۲۱ (اسفند-بهمن۹۹) فعالیتی نخواهد داشت.  

شارلوت سنت مارتین (Charlotte St. Martin) رئیس برادوی لیگ و هیثر هیچنز (Heather Hitchens) رئیس و مدیرعامل انجمن تئاتر آمریکا (American Theatre Wing) دیگر متولی برگزاری جوایز تونی در این باره می‌گویند: اگرچه رویدادهای بی‌سابقه، فصل تئاتر ۲۰۲۰-۲۰۱۹ را کوتاه کرد اما امسال سالی پر از آثار استثنائی بود که مستحق تقدیر هستند. خوشحالیم که نه تنها راهی برای قدردانی درخور و مناسب از دستاوردهای شگفت‌انگیز هنرمندانمان در این فصل پیدا کرده‌ایم بلکه توانستیم به جامعه تئاتر روحیه داده و به جهان نشان دهیم که چه چیزی خانواده برادوی را در این دوره دشوار این چنین خاص می‌کند.  نمایش تحت هر شرایطی باید ادامه پیدا کند و اینطور نیز خواهد شد.


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY