معرفی داوران نمایشنامه‌نویسی جشنواره رادی

با حکم بهزاد صدیقی (دبیر دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی)، اعضای گروه داوری بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی متشکل از محمد چرمشیر، علی عابدی و مهدی کوشکی انتخاب و معرفی شدند.

ایلنا: با حکم دبیر دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی، اعضای گروه داوری بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی متشکل از محمد چرمشیر، علی عابدی و مهدی کوشکی انتخاب و معرفی شدند.

چرمشیر:

محمد چرمشیر نمایشنامه‌نویس و مدرس تئاتر و دانش آموخته رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران که  نگارش بیش از یکصد نمایشنامه را در کارنامه کاری خود دارد. وی پنجاه و چهار نمایشنامه چاپ شده دارد و نمایشنامه‌هایش به زبان‌های انگلیسی آلمانی و فرانسوی ترجمه و در کشورهای ایران، آلمان، انگلستان، فرانسه، سوئد، ایتالیا و آمریکا اجرا شده‌اند.

عابدی:

علی عابدی دانش آموخته رشته بازیگری از دانشکده سینما تئاتر، نمایشنامه‌نویس، بازیگر و کارگردان تئاتر بوده  و درکارنامه هنری خود نویسندگی و کارگردانی نمایش های متعددی را بر عهده داشته که توانسته جوایزی را هم از جشنواره‌های مختلف دریافت کند.

کوشکی:

مهدی کوشکی نمایشنامه‌نویس، کارگردان و بازیگر تئاتر و سینما و دانش اموخته رشته ادبیات نمایشی از دانشکده سینما تئاتر است. نگارش بازی و کارگردانی نمایش‌های مختلف از جمله فعالیت‌های مهدی کوشکی محسوب می‌شود.

بخش نمایشنامه‌نویسی دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی به صورت رقابتی برگزار و آثار برگزیده  گروه داوران این بخش در آیین پایانی معرفی می‌شوند. جوایز این بخش شامل نشان استاد اکبر رادی، دیپلم افتخار و لوح سپاس است. همچنین اثر برگزیده گروه داوران برای انتشار به یکی از ناشران معتبر معرفی و به چاپ خواهد رسید.

دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی از ۲۵ دی سال جاری به مدت چهار روز با دبیری بهزاد صدیقی با همکاری اداره‌کل هنرهای نمایشی و مشارکت شورای اسلامی شهر تهران و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران، و با حمایت فرهنگسرای سرو، اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو (رادیو نمایش) و شرکت تبلیغاتی جارچی در تهران برگزار می‌شود.


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY