نحسی کرونا بر کتابفروشی محبوب تهران / هنوز امیدوار است برگردد
بازديد : iconدسته: اخبار

شیوع کرونا و تعطیلی موقت بیش از هر چیز برای کسب و کارهای کوچک گران تمام شد. کتابفروشی «هنوز» در خیابان کریمخان تهران برای بسیاری از علاقمندان کتاب فضایی دنج و دوست‌داشتنی بود اما نتوانست در بحران کرونا دوام بیاورد.

همشهری آنلاین: کتابفروشی هنوز در یک پست اینستاگرامی از تعطیلی و تحویل ملک کتابفروشی به صاحبش خبر داد. در این پست آمده است: «متاسفانه در این روزگار سخت مجبور شدیم ملک کتابفروشی را به صاحبش برگردانیم؛ اما هنوز امیدواریم کتابفروشی را جایی دیگر برپا کنیم و دوباره شما را از نزدیک ببینیم.»

کتابفروشی نشر هنوز در خیابان کریمخان فضایی مفروش با موکت و قالیچه بود با میز و صندلی و مبلمان و یک قوری چای که در خرداد ۱۳۹۴ تاسیس شد. علاقمندان کتاب در کتابفروشی این امکان را داشتند که بنشینند و کتاب‌های انتخابی‌شان را ورق بزنند یا حتی آن‌ها را بخوانند و اگر نخواستند نخرند. چیزی که ممکن است در بسیاری از کتابفروشی‌ها امکانش نباشد. هنوز با الهام از کتابفروشی‌های اروپا ایجاد شده بود. جایی برای وقت‌گذراندن با کتاب‌ها و تجربه آن‌ها.

نشست‌ها و همایش‌های هفتگی در مورد هنر، فلسفه، کتاب و ادبیات، تئاتر، نقاشی، ترجمه، موسیقی و… با نام «سه‌شنبه‌های هنوز» در محل این کتابفروشی برگزار می‌شد که از جمله ویژگی‌های محبوب هنوز برای علاقمندان بود.


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY