پرویز پورحسینی با کرونا چگونه کنار می‌آید؟
بازديد : iconدسته: سینما

در ایامی که کرونا برای همه مردم جهان شرایط متفاوتی را رقم زده است، پرویز پورحسینی در خانه مانده و به گفته خودش از مادر پیرش نگهداری می‌کند. او شرایط این روزهایش را چنین توصیف می‌کند: قرنطینه را در خانه گذراندم و هنوز هم در خانه هستم و از مادر پیرم نگهداری می‌کنم. مطالعه می‌کنم و فیلم می‌بینم. کارهایی را که در ایام کاری نتوانسته بودم به آن‌ها بپردازم را در این دوران انجام می‌دهم.

این بازیگر قدیمی که نقش بابا اسماعیل را در سریال «بچه مهندس» بازی می‌کرد، علت نبودش در فصل سوم این سریال را فاش شدن هویت این شخصیت توسط خواهرش و اینکه دیگر قادر به خدمت کردن به بچه‌ها به صورت ناشناس نبود عنوان می‌کند.

پورحسینی ادامه می‌دهد: در فصل قبلی وقتی هویت بابا اسماعیل توسط خواهرش فاش می‌شود و معلوم می‌شود که او همان خیر معروف است، دیگر ماندن اسماعیل در یتیم‌خانه ناممکن می‌شود؛ زیرا رفتار دیگران با او دیگر آن صمیمیت قبلی را نخواهد داشت.

پورحسینی افزود: بابا اسماعیل دوست داشت ناشناس در کنار بچه‌ها خدمت کند بنابراین به جایی دور دست می‌رود که گمنام در میان مردم خدمت کند از این رو در قسمت سوم سریال «بچه مهندس» نمی‌توانست حضور داشته باشد. بعد هم در همان غربت فوت می‌کند.

پورحسینی در پایان عنوان کرد: قصد دارم در آینده بیشتر در سینما حضور داشته باشم و اگر موقعیت مناسبی فراهم شود می‌خواهم تئاتر کار کنم. خیلی وقت است که از صحنه دور بوده ‌ام و دلم برای صحنه تنگ شده است.

پرویز پورحسینی

پرویز پور حسینی در فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی متعددی ایفای نقش کرده است. هفت سنگ، سرزمین کهن، شیدایی، مختارنامه، مثل هیچکس، یک مشت پر عقاب، بی گناهان و اولین شب آرامش از سریال‌هایی هستند که این بازیگر در آن‌ها هنرنمایی کرده است.


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY