یک همکاری هالیوودی بعد از ۵۲ سال به پایان رسید
بازديد : iconدسته: دسته‌بندی نشده

همکاری پارامونت و یکی از کارکشته‌ترین تهیه‌کنندگان هالیوودی بعد از نیم قرن به پایان رسیده است.

مهر به نقل از د رپ: استودیوی پارامونت پیکچرز تصمیم گرفته قرارداد خود با شرکت تهیه رابرت اوانز را تمدید نکند و به این ترتیب به یکی از طولانی‌ترین همکاری‌های هالیوودی که بیش از نیم قرن قدمت داشت پایان داده است.

یکی از سخنگویان پارامونت گفت: «رابرت اوانز بخشی مهم از میراث پارامونت برای بیش از نیم سده گذشته بوده و از «بچه رزمری» گرفته تا «پدرخوانده» تا «داستان عاشقانه» فعالیت‌های او در این استودیو و صنعت فیلم بی‌شمار بوده‌اند.»

وی اضافه کرد: «امروز ما رابطه رسمی خود با او به عنوان یک تهیه‌کننده را به پایان می‌رسانیم اما میراث او در استودیو و در قلب‌های ما باقی خواهد ماند. کلماتی وجود ندارند که بتوانند به درستی تشکر و افتخار ما را نسبت به مردی بیان کنند که نامش هم‌معنی با این شرکت و جادوی فیلمسازی شده است.»

به گفته این سخنگو، پارامونت قصد دارد یک اتاق نمایش ویژه به نام رابرت اوانز راه‌اندازی کند تا نسل‌های آینده دوستداران فیلم هم بتوانند در اشتیاق عظیم او برای سینمای درجه یک سهیم باشند.

اوانز در سال ۱۹۶۷ یعنی زمانی که ۳۶ سال داشت به عنوان رییس بخش تهیه فیلم استودیو پارامونت انتخاب شد. او در سال ۱۹۷۴ از مقام خود کناره‌گیری کرد تا بتواند شرکت فیلم خود یعنی رابرت اوانز پروداکشنز را تاسیس کند و فیلم‌های بیشتری از جمله «چاینا تاون» را بسازد.

علاوه بر تهیه‌کنندگی اجرایی ۲ قسمت اول از مجموعه فیلم‌های «پدرخوانده»، او همچنین سازنده فیلم‌هایی از جمله «قدیس»، «پاپ‌آی» و «بازیکنان» بود.

اوانز حالا ۸۹ سال دارد و جدیدترین فیلمش یعنی «چطور یک مرد را در ۱۰ روز از دست بدهیم» محصول سال ۲۰۰۳ توانست ۱۰۵.۸ میلیون دلار در باکس‌آفیس داخلی و ۱۷۷.۴ میلیون دلار در سطح جهان بفروشد.


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY