نوید محمدزاده کتاب نویسنده کُرد را شنیدنی می‌کند
بازديد : iconدسته: شعر و داستان

نوید محمدزاده کتاب بهروز بوچانی را صوتی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این روزها که جهان و  ایران درگیر بحران کرونا و قرنطینه خودخواسته است و با افزایش استقبال مخاطبان اهل کتاب از کتاب‌های صوتی و پویش‌های کتاب‌خوانی، نوید محمدزاده مشغول خواندن کتاب بهروز بوچانی، نویسنده‌ کُرد مهاجر است تا موجب دلگرمی و همراه مخاطبان ادبیات در روزهای قرنطینه باشد. 


کتاب «هیچ دوستی به‌جز کوهستان»  نوشته‌ بهروز بوچانی در طول مدتی که از سوی نشرچشمه منتشر شده توانسته با اقبال مناسبی از سوی مخاطبان روبه‌رو شود و در مدت کمتر از سه ماه به چاپ دوازدهم رسیده است. هم‌اکنون این کتاب با اجرای نوید محمدزاده، آهنگسازی بامداد افشار و هدایت پوریا عالمی در استودیوی رادیوگوشه در حال ضبط است. 
  «هیچ دوستی به‌جز کوهستان» تجربه‌ای تکان‌دهنده است که شاید در مرزِ باریکِ میان رمان و ادبیات غیرداستانی حرکت می‌کند. کتاب، علاوه‌بر قصه‌ اُدیسه‌وارش، سفری است به برزخ؛ برآمده از واقعیتِ زیستی نویسنده. شاید برای همین است که رسانه‌ها و نویسندگان جهان، بسیار درباره‌ی این کتاب اظهارنظر کرده‌اند.  
 
تاکنون هنرمندان زیادی برای تولید کتاب‌های شنیدنی همکاری کرده‌اند؛ رخشان بنی‌اعتماد، هوتن شکیبا، گلاره عباسی، علی سرابی، مسعود فروتن و… از جمله این هنرمندان هستند.


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY