کایلی رِید به فهرست پرفروش‌ها راه یافت/ پرفروش‌ها به روایت نیویورک‌تایمز
بازديد : iconدسته: اخبار,ادبیات


مجله «نیویورک‌تایمز» به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. این هفته و در حالی که دو هفته از سال میلادی جدید می‌گذرد طبق روال هفته‌های گذشته داستان «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دلیا اُونز در رتبه نخست پرفروش‌های بخش آثار چاپی است. علاوه بر این تازه‌ترین اثر کایلی رِید به فهرست پرفروش‌ها راه یافت.

ایبنا به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان در هفته پیش رو را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی این هفته خواهیم داشت.

«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز 70 هفته است که در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد و این هفته بار دیگر در جایگاه اول پرفروش‌های نیویورک‌تامیز جا خوش کرده است. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است. ریس ویتراسپون، ستاره هالیوود با معرفی این کتاب در فهرست آثار گروه کتابخوانی‌اش نقش زیادی در محبوبیت داستانِ اُونز داشت. این کتاب اخیراً با ترجمه آرتمیس مسعودی و همکاری نشر آموت رخت واژگان فارسی را به تن کرد و وارد بازار کتاب ایران شد.

«محافظین» نوشته جان گریشام پس از گذشت ۱۲ هفته از انتشار مانند هفته پیش موفق شد در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد. کالن پُست، شخصیت اصلی داستان و وکیل دادگستری وکالت یک پرونده مهم را بر عهده می‌گیرد و با چند قاتل درگیر و زندگی‌اش دگرگون می‌شود.

«چه سن سرگرم‌کننده‌ای» نوشته کایلی رید در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد. وقتی پرستار آلیکس متهم به آدم‌ربایی می‌شود همه چیز دچار آشفتگی می‌شود.

«بیمار ساکت» نوشته آلکس میشائیلایدز در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه نخست قرار بگیرد و به برتری ۲۳ هفته‌ای «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» پایان دهد و حالا پس از ۳۱ هفته موفق شد بار دیگ در پنج رتبه نخست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد.. تیو فایبر نگاهی به ماجراهای نقاشی مشهور دارد که پس از شلیک کردن به همسرش سکوت می‌کند و دیگر صحبت نمی‌کند.

«خانه هلندی» نوشته آن پاچت پس از گذشت پانزده هفته از تاریخ انتشار موفق شد در جایگاه پنجم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد. وقتی یک خانواده در طول چند دهه از فقر به ثروت می‌رسند و سپس با شوربختی بار دیگر فقیر می‌شوند رابطه فرزندان خانواده با هم دچار مشکل می‌شود.

برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های این هفته به لینک زیر مراجعه کنید:
https://www.nytimes.com/books/best-sellers/2020/01/19/


iconادامه مطلب

سایر صفحات سایت

Copyright © 2013 _ Design by : MrJEY